Informacja o prawach autorskich

Aplikacja internetowa „Test me! Uprawnienia budowlane”, z dostępem z serwisu internetowego uprawnieniabudowlane.info, jest własnością firmy RedHex Wojciech Walkowiak siedziba firmy Świebodzin, ul. Pułaskiego 6.

Uwaga: Ta aplikacja internetowa jest chroniona prawami autorskimi oraz prawem karnym.

Wykupienie wersji premium dostępu do aplikacji umieszczonej na stronie uprawnieniabudowlane.info upoważnia do korzystania z aplikacji jednego użytkownika – osoby, na którą zostało zarejestrowane konto.

Zabrania się udostępniania loginu (nazwy użytkownika) oraz hasła do konta użytkownika innym osobom. W przypadku kradzieży loginu i hasła do serwisu należy to niezwłocznie zgłosić i zmienić hasło dostępowe.

Ruch w obrębie pojedynczego konta użytkownika jest monitorowany. Nadmierna aktywność konta, z adresów IP miejsc oddalonych od siebie o znaczne odległości, sugerująca udostępnienie hasła do konta osobom trzecim, skutkować będzie blokadą konta i podjęciem stosownych środków w stosunku do właściciela konta.

Nielegalne kopiowanie, rozpowszechnianie lub sprzedaż całości lub elementów kodu aplikacji może powodować wysunięcie pozwu cywilnego lub sprawy karnej, w najwyższej możliwej wysokości kary, łącznie z karą pozbawienia wolności do lat 5.

Podstawa prawna: art. 278 § 2 kk., art. 293 § 1 kk., art. 115 Ustawa o prawie autorskim.