Akty prawne

Akty prawne niezbędne na egzamin na uprawnienia budowlane.

Akty prawne na egzamin na uprawnienia budowlane.

Poniżej znajdziesz 10 spośród ponad 160 aktów prawnych, których znajomość wymagana jest na pisemnym egzaminie na uprawnienia budowlane. Rejestrując się w aplikacji TestMe! Uprawnienia Budowlane otrzymasz dostęp do wszystkich ustaw i rozporządzeń – zaoszczędzisz mnóstwo czasu spędzonego na szukaniu tych materiałów w internecie.

Przed każdym egzaminem na uprawnienia budowlane, Polska Izba Inżynierów Budownictwa publikuje listę aktów prawnych wymaganych na egzaminie. Kolejne publikowane listy nie różnią się zbytnio od siebie, jednak czasem pojawiają się subtelne różnice. W celu ułatwienia Wam nauki do egzaminu, przed każdą sesją egzaminacyjną kompletujemy dla Was aktualne ustawy i rozporządzenia zgodnie z listą publikowaną przez Izbę. Jest to bardzo przydatne, szczególnie z uwagi na to, że prawo w Polsce ulega nieustającym zmianom i praktycznie co roku trzeba aktualizować akty prawne.

Baza pytań w aplikacji do nauki do egzaminu na uprawnienia budowlane TestMe! jest zbudowana i uaktualniana w oparciu o bieżące akty prawne wymagane przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.

Aby pobrać aktualne akty prawne do egzaminu na uprawnienia budowlane wystarczy zarejestrować się na naszej stronie klikając przycisk REJESTRACJA po prawej stronie ekranu dla wersji desktop i na samym dole suwaka jeżeli korzystacie akurat ze smartfona. Rejestracja w aplikacji jest zupełnie bezpłatna, umożliwia przy tym dostęp do aktualnych aktów prawnych i pytań na egzamin ustny na uprawnienia budowlane, a także do 100 przykładowych pytań egzaminacyjnych.

Akty prawne w większości pobierane są ze strony rządowej http://prawo.sejm.gov.pl , co gwarantuje ich wiarygodność.