Nowy wykaz przepisów do egzaminu na uprawnienia budowlane dostępny na stronie PIIB.

Nowy wykaz przepisów do egzaminu na uprawnienia budowlane

Wykaz przepisów do egzaminu na uprawnienia budowlane dostępny jest do pobrania ze strony PIIB. Kilka dni temu, na stronie internetowej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa opublikowana została lista przepisów wraz ze stopniem ich znajomości, które wymagane będą na egzaminie na uprawnienia budowlane w maju 2020. Listę pobrać można bezpośrednio ze strony korzystając z linka poniżej:

https://www.piib.org.pl/wykaz-przepis-obowipzujpcy-zakres-ich-znajomosci-na-uprawnienia-budowlane-kkk-153

Rozpoczynamy aktualizację pytań w bazie aplikacji TestMe!

W związku z tym, że opublikowany został nowy wykaz przepisów do egzaminu na uprawnienia budowlane, rozpoczynamy aktualizację aktów prawnych, dostępnych do pobrania po zarejestrowaniu w naszej aplikacji. Jak pobrać akty prawne dowiesz się przechodząc na stronę: Akty Prawne.

Aktualizacji poddane zostaną również pytania w naszej bazie pytań testowych, z której korzysta aplikacja TestMe! W niedługim czasie opublikujemy informację o jej zakończeniu. Po tych czynnościach aplikacja będzie aktualna pod kątem egzaminu na uprawnienia budowlane w sesji wiosennej 2020 roku.

Obecnie w naszej aplikacji znajduje się ponad 2560 pytań obejmujących swoim zakresem znaczną większość ustaw i rozporządzeń, których znajomość wymagana jest na egzaminie na uprawnienia budowlane.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *