Kolejna aktualizacja bazy pytań testowych programu.

Egzaminy za rogiem, na przygotowania pozostało już niespełna dwa tygodnie, tymczasem nam udało się wzbogacić bazę danych aplikacji TestMe! o kolejną pulę pytań testowych. Tym razem aktualizacja obejmowała dodanie ponad 190 nowych pytań egzaminacyjnych, które swoim zakresem pokryły akty prawne wymienione poniżej:

  • Prawo Budowlane – 33 pytania
  • Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie – 109 pytań
  • Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych zasilania energią elektryczną obiektów budowlanych łączności – 3 pytania
  • Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać sieci gazowe i ich usytuowanie – 12 pytań
  • Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie – 10 pytań
  • Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać telekomunikacyjne obiekty budowlane i ich usytuowanie – 6 pytań
  • Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać obiekty budowlane metra i ich usytuowanie – 16 pytań
  • 7 innych przepisów – 10 pytań

Pytania na egzamin na uprawnienia budowlane – zasób bazy pytań.

Przyswojenie tych dodatkowych pytań, z pewnością pomoże użytkownikom naszego programu w zdaniu egzaminu. Pragniemy przypomnieć, że zasób bazy pytań testowych do pisemnego egzaminu na uprawnienia budowlane aplikacji Test Me! zwiększył się od marca tego roku o około 390 nowych pytań i wynosi w chwili obecnej 2594 pytania.

Jak w przypadku poprzednich aktualizacji w pulę tych pytań wchodzą te, które ukazywały się na egzaminach w zeszłym roku jak znaczna część pytań autorskich ułożonych w oparciu o konkretne artykuły przepisów wymaganych przez Polską Izbę Inżynierów na egzaminie na uprawnienia budowlane.

Wciąż nie jest za późno by skutecznie przerobić wszystkie pytania dostępne w naszym programie. Zarejestruj się bezpłatnie klikając button REJESTRACJA po prawej stronie ekranu lub u dołu suwaka w przypadku przeglądania strony na smartfonie.


Uprawnieniabudowlane.info na Instagramie

Korzystając z okazji pragniemy poinformować, że już jakiś czas temu uruchomiliśmy profil na Instagramie związany z naszą stroną interenetową i egzaminami na uprawnienia budowlane.

Publikujemy na nim informacje dotyczące podejmowanych działań i postów umieszczanych na stronie uprawnieniabudowlane.info. Będziemy wdzięczni jeśli zechcesz pomóc nam w budowaniu społeczności na Insta i dołączysz do naszych followersów. Znaleźć nas można pod adresem:

https://www.instagram.com/uprawnieniabudowlane.info

Możesz również przenieść się na nasz profil Instagram klikając odnośnik w prawym górnym rogu ekranu (wersje desktop strony).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *