Uprawnienia budowlane 2020. Aktualizacja aktów prawnych.

Uprawnienia budowlane 2020. Aktualizacja aktów prawnych.

Na początku marca 2020 roku Polska Izba inżynierów Budownictwa udostępniła na swojej stronie wykaz przepisów, których znajomość wymagana będzie na egzaminie na uprawnienia budowlane 2020 roku. Od dnia dzisiejszego, tj. 15.03.2020, aktualne ustawy i rozporządzenia dostępne są do bezpłatnego pobrania z naszej strony. Jakie zmiany wprowadziła Izba? O tym w dalszej części…

czytaj dalej…

Nowy wykaz przepisów do egzaminu na uprawnienia budowlane dostępny na stronie PIIB.

Nowy wykaz przepisów do egzaminu na uprawnienia budowlane

Wykaz przepisów do egzaminu na uprawnienia budowlane dostępny jest do pobrania ze strony PIIB. Kilka dni temu, na stronie internetowej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa opublikowana została lista przepisów wraz ze stopniem ich znajomości, które wymagane będą na egzaminie na uprawnienia budowlane w maju 2020. Listę pobrać można bezpośrednio ze strony korzystając z linka poniżej:

czytaj dalej…

Nowe pytania testowe na egzamin na uprawnienia budowlane 2019.

Egzamin na uprawnienia budowlane

Pytania testowe na egzamin na uprawnienia budowlane to podstawowy zasób naszej aplikacji TestMe!. Jak wspominaliśmy wcześniej, pracujemy nad wzbogaceniem zasobów bazy danych pytań testowych na egzamin na uprawnienia budowlane w aplikacji „TestMe!”. Kilka dni temu miała miejsce kolejna aktualizacja zawartości bazy pytań oferowanej przez aplikację, polegająca na dodaniu do niej całkiem nowych 200 pytań testowych.

czytaj dalej…

Egzamin na uprawnienia budowlane maj 2019. Aktualizacja pytań testowych w aplikacji TestMe!

egzamin na uprawnienia budowlane 2019

Egzamin na uprawnienia budowlane już niedługo wobec tego informujemy, że kompletna baza pytań testowych aplikacji TestMe! Uprawnienia Budowlane jest od lutego bieżącego roku, zaktualizowana pod kątem zakresu przepisów wymaganych na egzaminie w maju 2019 roku. Przypominamy, że główne aktualizacje pytań testowych odbywają się dwa razy w roku, jednak przez cały rok prowadzimy bieżące aktualizacje tak, aby baza pytań pozostawała zawsze aktualna.

czytaj dalej…