Egzamin testowy na uprawnienia budowlane. Maj 2019.

Egzamin testowy na uprawnienia budowlane

Termin składania dokumentów niezbędnych do przystąpienia do egzaminu testowego na uprawnienia budowlane już dawno za nami, a sam egzamin zbliża wielkimi krokami. Pisemna jego część, według informacji podanej na oficjalnej stronie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, planowo odbędzie się 17 maja 2019 roku.

Termin zgłoszenia się do egzaminu dla osób, które uzyskały wynik negatywny.

Pamiętajcie, że osoby, które uzyskały negatywny wynik egzaminu i zamierzają ponownie do niego przystąpić w nadchodzącej sesji majowej, powinny złożyć wniosek o wyznaczenie terminu egzaminu, najpóźniej 60 dni przed wyznaczonym terminem egzaminu testowego na uprawnienia budowlane, czyli najpóźniej do dnia 18 marca 2019 r.

Jak wygląda egzamin testowy?

W zależności od zakresu uprawnień, o które ubiega się kandydat, egzamin testowy na uprawnienia budowlane składa się z różnej liczby pytań testowych. Dokładne informacje o strukturze egzaminów można znaleźć na stronie internetowej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa (w zakładce „Krajowa Komisja Kwalifikacyjna”) lub po prostu przeczytać w naszym artykule na temat pisemnego egzaminu na uprawnienia budowlane.

Terminy egzaminów ustnych ustalone zostaną indywidualnie w późniejszych terminach przez poszczególne Okręgowe Izby Inżynierów.

Aplikacja do nauki do testu egzaminacyjnego.

Na naszej stronie znajdziesz program TestMe! Uprawnienia Budowlane, czyli kompletne narzędzie, które umożliwi Ci szybką i sprawną naukę do egzaminu testowego na uprawnienia budowlane. Zarejestruj się bezpłatnie już dzisiaj i przetestuj aplikację. Rejestracji dokonasz klikając link powyżej w tekście lub baner dostępny bezpośrednio na stronie uprawnieniabudowlane.info.


Frazy kluczowe: egzamin testowy na uprawnienia budowlane, uprawnienia budowlane egzamin testowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *