Akty prawne 2019 – wykaz opublikowany przez PIIB.

wykaz akt?w prawnych 2019

Z niewielkim poślizgiem na stronie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa (www.piib.pl) udostępnione zostały wykazy aktów prawnych oraz norm i przepisów, których znajomość będzie obowiązkowa na egzamin na uprawnienia budowlane podczas wiosennej sesji w roku 2019.

Akty prawne obowiązujace na egzaminie w maju 2019.

Wykaz opublikowany w tym roku zawiera 166 ustaw i rozporządzeń, których znajomość w stopniu szczegółowym bądź ogólnym wymagana będzie na egzaminie. Jak w poprzednich latach, zakres obowiązujących przepisów nie zmienił się zbytnio w stosunku do tego z ubiegłego roku.

Kliknij obrazek poniżej i pobierz listę aktów prawnych obowiązujacą na egzaminie majowym w 2019.

akty prawne maj 2019

Skąd pobrać akty prawne na egzamin w maju 2019?

Aby zaopatrzyć się w wymagane akty prawne nie musisz szukać ich w internecie, zrobiliśmy to za Ciebie. Wystarczy, że zarejestrujesz się w aplikacji “Test Me! Uprawnienia budowlane”, a będziesz mógł pobrać pakiet aktualnych ustaw i rozporządzeń całkowicie bezpłatnie. Rejestracja w programie przebiega szybko i sprawnie – kliknij poniższy link i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Wykaz polskich norm, wytycznych, instrukcji i poradników.

Polska Izba Inżynierów Budownictwa umieściła na stronie także kompletną listę polskich norm, wytycznych, instrukcji i poradników, których znajomość i umiejętność praktycznego stosowania obowiązuje osoby zdające egzamin na uprawnienia budowlane w sesji wiosennej 2019. Wykaz zawiera wszystkie specjalności techniczno-budowlane.

Aby pobrać listę norm i wytycznych obowiązującą na egzaminie majowym wystarczy że klikniesz obrazek poniżej.

wykaz norm 2019

Nauka z wykorzystaniem aplikacji „TestMe! Uprawnienia Budowlane” umożliwi Ci zapoznanie się i przyswojenie pytań testowych które powstały w oparciu o akty prawne, których znajomość wymagana jest przez PIIB na egzaminie.


Frazy kluczowe: akty prawne 2019, wykaz aktów prawnych, egzamin na uprawnienia budowlane 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *