Egzamin na uprawnienia budowlane maj 2019. Aktualizacja pytań testowych w aplikacji TestMe!

egzamin na uprawnienia budowlane 2019

Egzamin na uprawnienia budowlane już niedługo wobec tego informujemy, że kompletna baza pytań testowych aplikacji TestMe! Uprawnienia Budowlane jest od lutego bieżącego roku, zaktualizowana pod kątem zakresu przepisów wymaganych na egzaminie w maju 2019 roku. Przypominamy, że główne aktualizacje pytań testowych odbywają się dwa razy w roku, jednak przez cały rok prowadzimy bieżące aktualizacje tak, aby baza pytań pozostawała zawsze aktualna.

Każdy użytkownik zarejestrowany w aplikacji TestMe! i posiadający aktywne konto Premium automatycznie uzyskuje dostęp do zaktualizowanych pytań. Nie ma konieczności instalowania żadnych aktualizacji.

Baza pytań testowych posiada obecnie w swoich zasobach ponad 2200 pytań testowych. Zbudowana została w oparciu o:

  • pytania pojawiające się na egzaminach na uprawnienia budowlane w latach ubiegłych (2012-2018),
  • przykładowych pytań testowych publikowanych przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa,
  • oraz z pytań autorskich.

Planujemy jest wzbogacenie zasobu bazy o dodatkowe kilkaset pytań w terminie do 15.04.2019 roku. Już teraz kolejne 150 całkowicie nowych pytań oczekuje na ostateczną analizę i dodatnie do aplikacji.

Nauka z aplikacją TestMe! z pewnością znacznie przyśpieszy i usprawni przygotowania na egzamin na uprawnienia budowlane 2019. Kluczem do pozytywnie zdanego egzaminu pisemnego jest wielokrotne przerobienie pytań testowych. Taką właśnie możliwość otrzymujesz decydując się a naukę z wykorzystaniem naszej aplikacji.

Wypróbuj aplikację TestMe! zupełnie bezpłatnie rejestrując się poprzez kliknięcie banera REJESTRACJA znajdującego się bezpośrednio na stronie uprawnieniabudowlane.info (menu z prawej strony lub u dołu suwaka dla smartfonów). Zdecyduj sam, czy właśnie z wykorzystaniem naszego narzędzia chcesz się przygotowywać na egzamin na uprawnienia budowlane 2019.

Aplikacja znajdująca się na naszej stronie posiada wiele różnorodnych trybów testowych, które zwiększają skuteczność nauki do egzaminu. Dokładniejszy opis funkcjonalności aplikacji TestMe! Uprawnienia Budowlane najdziesz tutaj.


Frazy kluczowe: uprawnienia budowlane 2019, egzamin na uprawnienia budowlane,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *