Wykaz aktów prawnych – egzamin maj 2017.

uprawnienia budowlane 2017Polska Izba Inżynierów Budownictwa opublikowała na swojej witrynie internetowej (www.piib.pl) spis ustaw i rozporządzeń, które obowiązywały będą na egzamnie na uprawniena budowlane 2017, w nadchodzącej majowej sesji egzaminacyjnej.
W opublikowanym wykazie znalazły się 164 ustawy i rozporządzenia, których znajomość w stopniu szeczegółowym bądź ogólnym wymagana jest na egzaminie. Zakres nie zmienił się zbytnio w stosunku do wymogów z roku 2016.
Listę aktów prawnych obowiązującą an egzaminei majowym można pobrać ze strony PIIB lub klikając na obrazek poniżej.

uprawnienia budowlane 2017 akty prawnePo dokonaniu rejestracji w aplikacji „TestMe! Uprawnienia budowlane” możliwe jest bezpłatne pobranie pełnego pakietu obowiązujących ustaw i rozporządzeń. Rejestracja w programie przebiega szybko I sprawnie. Wystarczy kliknąć ikonę “Rejestracja” znajdującą się po prawej stronie ekranu I postępować zgodnie ze wskazówkami.
Tego samego dnia PIIB umieściła na stronie także kompletną listę polskich norm, wytycznych, instrukcji i poradników, których znajomość i umiejętność praktycznego stosowania obowiązuje zdających egzamin na uprawnienia budowlane w sesji wiosennej 2017. Wykaz obejmuje wszystkie specjalności techniczno-budowlane. Pobrać go można ze strony Polskiej Izby Inżynierów lub klikając w poniższy obrazek.

uprawnienia budowlane 2017 normyPIIB poinformowała że pisemny egzamin na uprawnienia budowlane w sesji wiosennej (nr XXVIII), odbędzie się 19 maja 2017 roku. Terminy egzaminów ustnych ustalane i ogłaszane są przez poszczególne Okręgowe Izby Inżynierów.

Słowa kluczowe:
uprawnienia budowlane 2017, egzamin na uprawnienia, wykaz aktów prawnych i norm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *