Egzamin na uprawnienia budowlane 2014 – wykaz aktów prawnych.

Wykaz aktów prawnych do egzaminu na uprawnienia budowlane 2014.Na stronie internetowej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa pojawił się wykaz aktów prawnych obowiązujących na egzaminie na uprawnienia budowlane, który odbędzie się w maju 2014 roku.

Jak poprzednio wykaz ten zawiera spis aktów prawnych, których znajmość jest niezbędna do zaliczenia egzaminu, ze wskazaniem, które akty prawne są ważne dla poszczególnych specjalności uprawnień budowlanych.

W wykazie zwrócono również uwagę na to, czy wymagana jest znajmość całości przepisów, czy też ogólna wiedza na tematy w nich poruszane.

Wykaz jest uaktualnioną wersją II części „Szczegółowego programu egzaminów na uprawnienia budowlane oraz na specjalizacje techniczno-budowlane” (według stanu prawnego na dzień 1 stycznia 2014 r.) i obowiązuje w sesji egzaminacyjnej 1/2014 (sesja wiosenna 2014 r.)

Spis aktów prawnych na wiosenną sesję egzaminacyjną w 2014 roku zawiera 163 ustawy i rozporządzenia.

Obowiązujący w 2014 roku wykaz można pobrać ze strony internetowej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, a także ze stron Izb Okręgowych.

Możesz go również pobrać klikając na obrazek poniżej. (źródło: zasoby strony www Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa)

Wykaz aktów prawnych do egzaminu na uprawnienia budowlane 2014 rNajważniejsze akty prawne dostępne są na stronie w dziale Akty Prawne.

Wszystkie akty prawne wymagane na egzaminie na uprawnienia budowlane 2014 są dostępne po zarejestrowaniu się w programie do nauki do egzaminu TestMe!


Frazy przydatne podczas wyszukiwania informacji na ten temat:

Egzamin na uprawnienia budowlane 2014 wykaz aktów prawnych

2 thoughts on “Egzamin na uprawnienia budowlane 2014 – wykaz aktów prawnych.

  1. Ojjj dużo zaoszczędzonego czasu przy szukaniu tych wszystkich papierów. Wszystko w jednym miejscu. Programik też spoko. Korzystam bo egzamin już niedługo.
    Pozdro!

  2. Dzięki za ustawy. Dopiero się pokapowałem ze po rejestracji do programu cały zestaw ustaw jest dostępny za free ;P Chyba z tydzień zbierałem te rozporządzenia… 😐

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *